Udział w lekcji muzealnej wymaga wcześniejszej rezerwacji, która następuje z chwilą przesłania do nas pocztą elektroniczną formularza rezerwacji oraz wpłaceniu opłaty lub zaliczki. Numer konta na który należy dokonać wpłat otrzymają Państwo mailem zwrotnym po przesłaniu formularza rezerwacji.

Formularz do pobrania TUTAJ lub w dziale "Informacje praktyczne".

Regulamin lekcji muzealnych do pobrania TUTAJ lub w dziale "Informacje praktyczne".

W razie nie wpłacenia zaliczki w terminie jednego tygodnia przed planowanym terminem lekcji (decyduje data uznania rachunku bankowego Muzeum) rezerwacja zostaje anulowana.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie, dostępnym do pobrania w zakładce "Informacje praktyczne"

Lekcje muzealne zamawia się mailowo, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z osobą prowadzącą lekcję (numer telefonu 32 267-77-07), maksymalnie z miesięcznym wyprzedzeniem, jednakże nie później niż na dwa tygodnie przed planowaną datą przeprowadzenia zajęć w:

  • Dziale Etnografii, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Dziale Archeologii, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Dziale Historii,  e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Dziale Edukacji, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Dziale Plastycznym, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Dziale Sztuki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY