W czasie lipcowych upałów warto poszukać chłodu w muzealnych wnętrzach. Zapraszamy Państwa na wystawę prac Teresy Orłowskiej Haftowane gobeliny, która prezentowana jest w Pałacu Mieroszewskich.

Czytaj więcej...

Już w najbliższy piątek 14 czerwca o godzinie 17.00 w Pałacu Mieroszewskich odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Plastycznej Dąbrowa WYOBRAŹNIĄ I PĘDZLEM.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Pałacu Mieroszewskich, gdzie od 6 czerwca gości wystawa prezentująca dorobek artystyczny członków Grupy Plastycznej Dąbrowa.

Czytaj więcej...

Od 1 kwietnia zapraszamy do oglądania nowej wystawy czasowej zatytułowanej "Geometria ciszy. Twórcze horyzonty Magdaleny Kmiecik". Eksponowane prace obejmują malarstwo oraz asamblaże. Zachęcamy do poznania świata niezwykłych form i barw.

Czytaj więcej...

Już od osobty w Muzeum Zagłębia w Będzinie można oglądać nową wystawę czasową „ROMA ANTIQUA”.

Czytaj więcej...

Muzeum Zagłębia w Będzinie oraz Fundacja im. Anny Pasek zapraszają na wystawę czasową "23°26′N vs 66°33'N. Podróże pełne kontrastów" - fotografie Wiktorii Dyszy, którą Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski.

Czytaj więcej...

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Pałacu Mieroszewskich. W jednym z najpiękniejszych obiektów regionu prezentujemy prace Marity Benke – Gajdy. Unikalny świat pełnych ekspresji form ceramicznych przykuwa uwagę kształtem, fakturą, bogactwem kreacji.

Czytaj więcej...

Zapraszamy Państwa na nową wystawę w Pałacu Mieroszewskich, która podsumowuje trzydzieści pięć lat pasji, cierpliwości oraz niezwykłego zaangażowania Haliny Kwiatkowskiej.

Czytaj więcej...

Od 26 maja w Pałacu Mieroszewskich można zobaczyć nową wystawę czasową „Ażurowy świat. Wycinanki Grzegorza Dudały”. 

Czytaj więcej...

…ponieważ zawsze warto zrobić sobie przerwę w codziennym zabieganiu i chociaż na chwilę odwiedzić miejsce pełne uroku.

Czytaj więcej...

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY