TAJEMNICE DZIEWIĘTNASTOWIECZNEJ FOTOGRAFII - warsztaty dla dzieci, młodzieży i seniorów

Od 12.11.2016 r. przez kilka dni tematem spotkań warsztatowych w Pałacu Mieroszewskich była dawna fotografia. Gośćmi naszego muzeum były dzieci i młodzież z Dziecięcego Uniwersytetu  "Serduchowo" w Rybniku oraz uczniowie IV klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Grodźcu. Młodzi uczestnicy wysłuchali wykładu dotyczącego dziewiętnastowiecznych zakładów fotograficznych, a w części warsztatowej wykonali  Carte de visite z własnym zdjęciem.

Warsztaty są przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, a także seniorów. Wszystkim gwarantujemy dobrą zabawę podczas warsztatów oraz oferujemy prelekcję, popartą prezentacją multimedialną, dostosowaną do wieku słuchaczy. Zapraszamy do Pałacu Mieroszewskich na odkrywanie tajemnic dziewiętnastowiecznych fotografii.

ZAPISY -  tel.: 32 267 77 07 wew.: 26 - Małgorzata Hałasik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cena: 4.00 zł/osoba, materiały plastyczne po stronie muzeum.

Prowadzenie warsztatów: Małgorzata Hałasik - kustosz Muzeum Zagłębia