Znaczek okolicznościowy z okazji 60-lecia Muzeum Zagłębia oraz wystawy czasowej na Zamku

Dla wszystkich kolekcjonerów znaczka turystycznego mamy dobrą wiadomość.

Z okazji 60-lecia Muzeum Zagłębia oraz wystawy czasowej „ ZAMKI I PAŁACE NA ZNACZKACH TURYSTYCZNYCH”, którą aktualnie można podziwiać na Zamku został wydany Znaczek Okolicznościowy. Znaczek ten można zakupić w kasie będzińskiego Zamku do końca trwania wystawy tj. 4 maja br. Dla wszystkich kolekcjonerów, którzy nie zdążą uzupełnić kolekcji o ten wyjątkowy egzemplarz w tym terminie sprzedaż będzie kontynuowana do 30 listopada 2016 r. Warto podkreślić, że w grze kolekcjonerskiej Znaczek Okolicznościowy spełnia rolę tzw. „JOKERA”.

znaczek okolicznościowy