100-lecie Elektrociepłowni "Będzin"

W dni 11 grudnia 2014 r. odbyły się obchody jubileuszu 100 – lecia istnienia Elektrociepłowni „Będzin” – głównego producenta energii elektrycznej dla Zagłębia Dąbrowskiego.  W obchodach uczestniczyło również Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Zaaranżowane zostało stoisko reklamowe, na którym wszyscy zainteresowani goście mogli otrzymać materiały promocyjne dotyczące obiektów Muzeum Zagłębia. Tak piękny jubileusz jest niezwykłym świętem, okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań.

Od wielu lat Elektrociepłownię „Będzin” i Muzeum Zagłębia w Będzinie łączy współpraca w zakresie promocji.

Elektrociepłownia sponsoruje wiele wystaw i imprez  muzealnych.

Chcielibyśmy z okazji jubileuszu 100 – lecia  życzyć wszystkim pracownikom Elektrociepłowni „Będzin” dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, realizacji ambitnych planów i sukcesów zawodowych.