Nowa publikacja muzealna

Specjalnie dla mieszkańców starego grodu została zorganizowana wystawa „BĘDZIN, którego już nie ma”, a jej przedłużeniem jest publikacja pod samym tytułem.

Wytwornie wydawnictwo jest opowieścią o naszym mieście, ukazującą jego oblicze od XIX wieku do lat 70. XX wieku. Publikacja porusza wiele wątków historycznych opatrzonych ponad dwustu pięćdziesięcioma archiwalnymi zdjęciami dotyczącymi samego Będzina i jego mieszkańców, dlatego można powiedzieć, że jest to wydanie albumowe.

Zachęcamy do zakupu książki pt. „BĘDZIN, którego już nie ma”, a który może pozostać w Waszych „sercach”.  Książka o Będzinie będzie świetnym prezentem świątecznym, dlatego proponujemy cenę promocyjną tzw. przedświąteczną  - 79.00 zł.

W celu zakupu zapraszamy do Pałacu Mieroszewskich lub Zamku Będzińskiego.

Preferujemy sprzedaż wysyłkową, zamówienia należy składać na adres: