Sielankowy wieczór w Pałacu Mieroszewskich

W jesienny wieczór 21 listopada w Pałacu Mieroszewskich odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Na finisażu wystawy przygotowanej z okazji X-lecia pracy twórczej Miry Dudek mieliśmy ogromną przyjemność gościć będzińską artystkę wraz z jej przyjaciółmi i miłośnikami jej twórczości.
Atmosfera spotkania była magiczna, pełna radości i niesamowitej energii, zupełnie jak sama Jubilatka.
Tłumnie przybyli goście mieli okazję jeszcze lepiej poznać Mirę Dudek, która barwnie opowiadała o swoich inspiracjach, o codziennym życiu oraz pasjach poza malarstwem. Niespodzianką dla artystki i zgromadzonych gości był recital Irminy Barczewskiej-Garus i Zbigniewa Garusa, którzy przy aplauzie publiczności zaśpiewali doskonale wszystkim znane przeboje Stinga, Whitney Houston i Marka Grechuty. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a uśmiechy nie schodziły z twarzy gości.
Wystawę prac Miry Dudek pt. "Sielanka" możecie Państwo oglądać jeszcze w Pałacu Mieroszewskich do 1 grudnia 2019 roku. Zapraszamy!