Przed nami kolejna odsłona "Muzealnych Spotkań Podróżniczych", tym razem prosto z kolorowych Indii!

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza na spotkanie podróżnicze, które odbędzie się 18 września 2019 roku o godzinie 17.00 w Pałacu Mieroszewskich.

Do "krainy wielu bogów" zabiorą nas Katarzyna i Wojciech Skórka, pasjonaci podróży i fotografii, którzy opowiedzą o tym niesamowitym kraju kolorowych sari i aromatycznych przypraw, gdzie każda, nawet codzienna sytuacja jest wyjątkowym fotograficznym kadrem. Poznają Państwo mieszkańców Radżastanu, Tamil Nadu i Kerali oraz ich barwną codzienność, która zainspirowała naszych podróżników do stworzenia całego cyklu fotografii. Zdjęcia te znalazły się na wystawie "Indie w obiektywie Wojciecha Skórki", którą można oglądać w będzińskim zamku do 18 września 2019 r.
Nasze wydarzenie uświetni występ grupy tanecznej Kahani, która przeniesie nas w świat bollywoodzkich filmów.

Serdecznie zapraszamy.