Finisaż wystawy „Ulotne kadry”

Już 12 września 2019 roku o godzinie 17.00 w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie odbędzie się finisaż wystawy "Ulotne kadry". Nasza wystawa to bajecznie kolorowe fotografie przedstawiające ptaki z Polski i zagranicy, oraz niesamowite ptasie portrety malowane na gęsich piórach.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się w stylowych wnętrzach Pałacu, przy akompaniamencie ptasich treli, o swojej fotograficznej pasji opowiedzą fotografowie: Adam Bit i Zdzisław Biernaś, zdradzając nam niejedną pewnie ciekawostkę z ptasiego życia. Po prelekcji odbędzie się losowanie nagród w "ptasiej loterii", w której każdy z gości będzie miał szansę wygrać miniatury zdjęć prezentowanych na wystawie.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się gdzie zimuje Gąsiorek, w jakiej porze dnia najlepiej fotografować Trogona kostarykańskiego - zapraszamy w najbliższy czwartek do Pałacu Mieroszewskich.

zaproszenie1