Wykłady dla mieszkańców regionu - porozmawiajmy wspólnie o sztuce i o przeszłości

Zapraszamy na autorskie wykłady, które są skierowane do mieszkańców regionu. Hasłem przewodnim najbliższego spotkania jest „Pałac Mieroszewskich, jego dzieje i architektura w świetle nowych badań”.
Prelegent opowie wiele ciekawostek związanych z tym wspaniałym obiektem architektury, a także będą pałacowe ploteczki kto ?, gdzie ? i kiedy ? W czasie wykładu popartego prezentacją multimedialną zostanie przedstawiony nieznany i ciekawy materiał fotograficzny.
Zapraszamy do współudziału w wykładzie, jeżeli Państwo dysponujecie zdjęciami z przeszłości Pałacu Mieroszewskich i chcielibyście je przedstawić na wykładzie będzie nam bardzo miło.
Wykład odbędzie się w Pałacu Mieroszewskich – Będzin ul. Gzichowska 15 - Sala Wodzów Antycznych, w dniu 6 lipca o godzinie 14:00 - WSTĘP WOLNY
Zapraszamy na  wspólne spotkanie przy kawie, które poprowadzi historyk sztuki Muzeum Zagłębia w Będzinie.