Muzealne Spotkanie Podróżnicze pt. "Pocztówka z Wietnamu"

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu Muzealne Spotkania Podróżnicze pt. "Pocztówka z Wietnamu", które odbędzie się 25 października o godz. 17:00 w Pałacu Mieroszewskich.

Ile jest skuterów w Wietnamie i jak się przechodzi przez ulicę w mieście Ho Shi Minha,
czy to prawda, że rośnie tam najlepsza na świecie kawa, kto jest najpopularniejszym Polakiem w Hoi –An i ilu Wietnamczyków nazywa się Nguyen….
Te i wiele innych ciekawostek z tego fascynującego kraju przemiłych ludzi, pięknych krajobrazów i
doskonałej kuchni przedstawią Katarzyna i Wojciech Skórka.

Na spotkaniu nie zabraknie znakomitych zdjęć autorstwa Wojciecha Skórki, który z zamiłowaniem dokumentuje każdą chwilę podróży. Fotografie, które przywozi z bliższych i dalszych wypraw można potem podziwiać na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Po spotkaniu zapraszamy na mały poczęstunek.
Do zobaczenia :)